Bezpečnostný systém

Elektronické zabezpečovacie systémy ( EZS) sú finančne omnoho prístupnejšie, ako si mnoho ľudí myslí. Cenovo sú porovnateľné s bežnými elektrickými spotrebičmi, ktoré sú v každej domácnosti samozrejmosťou. Samozrejme, že iná bude hodnota EZS určeného  pre zabezpečenie panelákového bytu, iná pre zabezpečenie rodinného domu a iná pre zabezpečenie závodu, alebo väčšieho objektu.

Skutočným riešením bezpečnosti je ASGuard security, pripojenie na pult centralizovanej ochrany / PCO / . Ak si myslíte, že hlasová správa alebo SMS na Váš telefón je postačujúca, skúste si odpovedať na otázky:

  • Skutočne si nikdy nevypínate mobil a prijímate vždy všetky hovory?
  • Chodíte na jednania, služobne cesty, nákupy, dovolenky?
  • Čo urobíte, keď Vám systém oznámi, že Vás práve vykrádajú  a Vy budete ďaleko od Vášho bytu, rodinného domu, firmy, závodu, alebo väčšieho objektu?
  • Chceli by ste sa Vy, či Váš sused stretnúť s ozbrojeným páchateľom? Nebolo by rozumnejšie poslať zásahové skupiny našej "spoločnosti" ?

     

Na základe našich bohatých skúseností z monitoringu a ochranu objektov môžme odporúčať GPRS komunikáciu, ktorá je zaujímavá aj z ekonomického hľadiska pre klienta. Umožňuje okamžitý, rýchly, trvalý a veľmi podrobný prenos kódovaných údajov prenášaných z objektu a funkčnosti prenosovej cesty medzi naším pultom a Vašim objektom.

Naša spoločnosť ASGuard security s.r.o. Vám ponúka napojenie Vašej spoločnosti, firmy či domácnosti na vlastný pult PCO prostredníctvom akejkoľvek certifikovanej elektronickej zabezpečovacej signalizácie.

Potrebujete chrániť Váš majetok?  Kontaktujte nás!

Color Skins