Pokročilá ochrana vášho objektu

elektronickým a kamerovým zabezpečovacím systémom

ASGStandard


Balíček ASGStandard predstavuje vyššiu úroveň ochrany vášho objektu. Elektronický zabezpečovací systém v podobe interiérových čidiel je doplnený exteriérovým kamerovým systémom. Pri detekovaní narušenia čidlom, je informácia okamžite odoslaná na pult centrálnej ochrany, odkiaľ si náš operačný pracovník prezerá záznamy a vyhľadáva miesto, kde došlo k narušeniu objektu. Následne vysiela zásahovú skupinu na preverenie narušenia.  

Výhody systému


citlivé čidlá doplnené kamerovým systémom
vďaka kamerovému systému, možnosť vizualizácie narušenia objektu
všetko pod kontrolou, vďaka klientskej aplikácii FORBIS

Špičkový kamerový systém s rozlíšením HD/4K

Ponúkame možnosť kombinácie statických aj otočných kamier s rozlíšením HD/4K a kvalitným zobrazením aj v horších svetelných podmienkach. Pri optimálnych podmienkach vie kamera nasnímať až do okruhu 300 metrov.

Mobilná aplikácia FORBIS

Vďaka mobilnej aplikácii máte prehľad o všetkých narušeniach vo vašom objekte. Poskytuje detailný časový záznam, mapy aj fotky z kontroly či zásahu v objekte. O každom narušení objektu vás aplikácia informuje notifikáciou.

Nadštandardná záruka a servis 2 + 2

Pri zakúpení kamerového vybavenia od nás, poskytujeme predĺženú záruku a servis až na 4 roky.

Variabilita zapojenia

Našim klientom odporučíme, ako nakombinovať prvky vybavenia - statických/otočných kamier a čidiel, aby bolo zabezpečenie objektu najefektívnejšie.

Výjazd zásahovej skupiny

Motorizované skupiny zasahujú na stráženom objekte okamžitým výjazdom na základe automaticky odoslanej požiadavky prostredníctvom elektronického systému. Zásahové skupiny majú presne určenú lokalizáciu narušenia, sú teda navigované priamo k zásahu na daný objekt.

Archív záznamov až 14 dní

Kamerové záznamy sú uchovávané po dobu 14 dní, ako stanovuje zákon. Záznamy o narušení bezpečnosti monitorovaných objektov sú uchovávané po dohode s klientom až do 1 roka.