Monitorovanie vášho objektu 24/7 vďaka

napojeniu na vlastný pult centrálnej ochrany

Pult centrálnej ochrany


Pult centrálnej ochrany (PCO) predstavuje centralizované stredisko určené na monitoring a zaznamenávanie signálov narušenia z elektronických zabezpečovacích systémov (EZS), resp. alarmov. Tieto signály sú operačným pracovníkom preverené a v prípade relevantnosti, je vyslaná zásahová skupoina za účelom riešenia incidentu. Vďaka napojeniu na pult centrálnej ochrany môžete dohliadať na všetok váš majetok na jednom mieste. 

Výhody systému


nepretržité stráženie objektu obsluhou PCO
veľmi rýchly zásahový čas
moderné vozidlá, ktoré komunikujú s PCO
možnosti zónového kódovania priestoru (denné, nočné a iné)

Certifikovaný systém

Náš pult centrálnej ochrany spĺňa európsku normu a prijíma všetky komunikačné systémy.

Široké možnosti pripojenia

Váš objekt, spoločnosť, firmu či domácnosť vám radi napojíme na náš vlastný PCO prostredníctvom akejkoľvek certifikovanej elektronickej zabezpečovacej signalizácie. 

Technologická kompatibilita

Umožňujeme možnosti pripojenia cez ústredne: Paradox, Jablotron, DSC, Satel, Texecom a mnoho ďalších.

Mnoho kombinácií

Napojenie na pult centrálnej ochrany ponúkame v kombinácii s rôznymi typmi iných zabezpečovacích systémov, v rámci rôznych balíčkov našich služieb.

Rozšírená ochrana

Podľa požiadaviek klienta zabezpečíme aj sledovanie výpadkov siete, napätia, záložného zdroja a tiež monitorujeme dymové detektory ako preventívnu ochranu pred požiarmi a ďalšie možné hlásiče a snímače.

Tiesňové tlačidlo PANIC

Tiesňové tlačidlo je mobilné alebo statické zariadenie, ktoré je umiestnené na ktoromkoľvek mieste a zákazník ním privolá zásahovú skupinu pri lúpeži, úraze, požiari, či nevoľnosti. Slúži ako systém prvej pomoci.